Galeria Morena Logo

środa, 31 maja
9.00 - 21.00

Galeria Morena

Uratuj świat z Galerią Morena! Pidżamersi na Dzień Dziecka

3 czerwca 2023

Laboratorium Romea, gry multimedialne i zręcznościowe w towarzystwie Kotboya i przyjaciół czy prawdziwy tor wyścigowy. Już drugiego i trzeciego czerwca w Galerii Morena będzie można spotkać postaci z bajki „Pidżamersi” i rzucić się z nimi w wir przygód.

Kotboy i przyjaciele zapraszają wszystkich małych superbohaterów! Z okazji Dnia Dziecka przylecą do Gdańska i razem z najmłodszymi mieszkańcami pomogą uratować miasto przed groźnymi ćmami Luny. Wystarczy włożyć maskę, którą będzie można przygotować na specjalnym stanowisku kreatywnym, i do dzieła... Przed dziećmi żądnymi przygód szereg wyzwań:

  • będą mogły ścigać się pojazdami Kotboya i Geksona na specjalnym torze Pidżamersów,
  • sprawdzić swój refleks w zadaniach zręcznościowych oraz w grach cyfrowych,
  • a także zmierzyć się z ćmami w grze magnetycznej.

W Galerii Morena  pojawią się  nie tylko stanowiska multimedialne, ale także żywa maskotka Kotboya i animatorzy, którzy  przeprowadzą konkursy z nagrodami. Spotkanie z Pidżamersami to okazja do rozwijania dziecięcej kreatywności i poznawania świata przez zabawę – w laboratorium Romea fani bajki będą mogli stworzyć balony... świecące w ciemności i wypróbować ich supermoce w specjalnej komorze ciemniowej. Na placu animacyjnym natomiast będzie okazja, by zatańczyć z bohaterem serii, bawić się i dokazywać.

Po wykonanej misji na dzieci czeka nagroda – śmiałkowie, którzy odwiedzą wszystkie stanowiska otrzymają magiczną bransoletkę świecącą w ciemności. Na pamiątkę dobrej zabawy w Galerii Morena będzie można  również zrobić sobie zdjęcie z samym Kotboyem.

Zapraszamy do świętowania Dnia Dziecka w Galerii Morena w piątek i sobotę 2-3 czerwca w godz. 11:00-19:00. Gdańsk, ul. Schuberta 102A. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3tvzAM5KO