Najbliższe wydarzenia

Akademia Upiornego Projektanta

12 października 2019, godz. 12:00 - 17:00
Halloween coraz bliżej – czas stworzyć upiorrrny strój i przygotować odpowiednią charakteryzację! Zapraszamy na warsztaty dzieci w wieku 5-12 lat.
5-12 lat
Bezpłatne

Akademia Meteorologii

16 listopada 2019, godz. 12:00 - 17:00
Jaka będzie pogoda? Jak to przewidzieć? Dlaczego pada deszcz? Skąd się bierze tęcza? Zapraszamy na warsztaty dzieci w wieku 5-12 lat.
5-12 lat
Bezpłatne

Fabryka Świętego Mikołaja

07 grudnia 2019, godz. 12:00 - 17:00
Przed nami wielki finał Akademii Moreny! Spędzimy go razem ze Świętym Mikołajem w wyjątkowej atmosferze. Zapraszamy na warsztaty dzieci w wieku 5-12 lat.
5-12 lat
Bezpłatne

Bajkowy konkurs

Punkty za obecność

Punkty za obecność
Za każdą obecność podczas wydarzenia, Uczestnik otrzyma 50 punktów do Dzienniczka Ucznia Akademii Moreny.

Zadania

Zadania
Kolejne punkty uczestnik zdobywa wykonując zadania przygotowane w trakcie każdego spotkania. Zadania są dostosowane trudnością do wieku każdego dziecka.

Legolandu

Wyjazd do Tropical Islands
Uczestnik, który po 7 spotkaniach będzie miał najwięcej punktów, zdobędzie atrakcyjną nagrodę - wycieczkę do parku rozrywki Tropical Islands pod Berlinem!

O Akademii Moreny

Galeria Morena ponownie zaprasza najmłodszych na zajęcia z cyklu Akademia Moreny.

Podczas każdego z dziewięciu spotkań maluchy poprzez zabawę poznają sekrety otaczającego nas świata. Na uczestników czeka również konkurs, w którym do wygrania jest wycieczka do parku rozrywki Tropical Islands pod Berlinem.

Zeszłoroczne spotkania w Akademii Moreny potwierdziły, że najlepszym sposobem na zdobycie cennej wiedzy, jest nauka poprzez zabawę. Dlatego również w tym roku Galeria Morena realizuje cykl spotkań edukacyjnych dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Galeria zdjęć