Sprawdź aktualny repertuar kina CINEMA1 w Galerii Morena.
Nowoczesne kino nie może się dziś obejść bez doskonałej jakości dźwięku. Obiekt CINEMA1, jako pierwszy zachwyci widzów zaawansowanym system dźwiękowym– Dolby ATMOS. Jest to rozwiązanie, w którym każdy głośnik może w tym samym czasie odtworzyć zupełnie inne dźwięki, dzięki czemu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością dźwięku. Głośniki w systemie Dolby Atmos, znajdują się zarówno z przodu z tyłu oraz na suficie sali kinowej, tworząc tym samym otaczającą widzów głębią dźwięku.
Kino CINEMA1 wyróżnia nowoczesny design wnętrza. Główną inspiracją w projekcie kina jest kosmos i wielkowymiarowość – czyli kluczowe elementy identyfikacji wizualnej marki CINEMA1. W foyer multipleksu, widzowie odnajdą różnorodne nawiązania do kosmosu min. sufit imitujący niebo nocą, podłogę rozświetloną diodami led, krzywizny symbolizują przejścia pomiędzy poziomami. Nowa jakość w wystroju kin pozwala wykreować zupełnie inną atmosferę doświadczania rozrywki w kinach.
Dla wygody widzów sale kinowe wyposażane są w fotele wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wygoda siedzenia połączona z funkcjonalnością użytkowania zapewnia wysoki komfort. Wszystkie fotele posiadają zagłówki z wyszywanym logo firmy, a w podłokietnikach znajdują się uchwyty na popcorn i colę. Dla najbardziej wymagających widzów w kinie w Gdańsku oddano do dyspozycji wyjątkowo komfortowe, skórzane w pełni regulowane fotele VIP, jakich nie można spotkać w żadnym innym kinie.
Już od wejścia zaskoczą widzów 4 bezszwowe ekrany, na których pojawiać się będą informacje o repertuarze i największych premierach, a także wyjątkowych wydarzeniach specjalnych.
CINEMA1 to przede wszystkim ponad 200 premier rocznie, pokazy przedpremierowe największych hitów kinowych, ale także bogata oferta projektów specjalnych. Wydarzenia sportowe tj. Liga Mistrzów UEFA na wielkim ekranie oraz transmisje operowe i teatralne na żywo w jakości HD, uzupełniają bieżącą ofertę filmową sieci. W ramach cyklicznych edycji sieć CINEMA1 organizuje także min.: maratony filmowe, eventy dla pań - „Kino Na Szpilkach" oraz dla panów, „Kino Męskie".