KartCenter Gdańsk

KartCenter Gdańsk logo
Godziny otwarcia:
  • pon. – czw. 14:00 – 21:00
  • pt. 14:00 – 22:00
  • sob. – niedz. 09:00 – 22:00
Poziom: -2 Zobacz na mapie

KartCenter, który w gdańskiej Galerii Morena zajął ponad 2 000 mkw. powierzchni, to pierwszy tor kartingowy w Polsce posiadający nowoczesną bardzo przyczepną nawierzchnię oraz bandy od firmy PSD. Dla fanów szybkiej jazdy dostępne są gokarty w 3 modelach od francuskiej firmy SodiKart. Gokart RSX – jest to standardowy model gokarta dostępny od 140 cm wzrostu, gokart LRX – gokart dostosowany dla dzieci od 135 cm wzrostu oraz gokart KidRacer dla najmłodszych w wieku od 3 do 7 roku życia.

Na powierzchni ponad 2 000 mkw. znajduje się 300-tu metrowy tor wyremontowany w 2023 roku. Bandy firmy PSD robią niesamowite wrażenie oraz zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Unikatowym na skalę Polski rozwiązaniem jest materiał wykorzystany do przygotowania nawierzchni. Mieszanka gumy z żywicą gwarantujący lepszą przyczepność niż tradycyjnie stosowana powierzchnia asfaltowa. Tak doskonałą nawierzchnią – przygotowaną przez francuską firmę PSD – może się pochwalić zaledwie kilka torów na świecie.

Atrakcją KartCenter w Galerii Morena są innowacyjne elektryczne gokarty – SODIKART, zaprezentowane po raz pierwszy pod koniec stycznia na targach gokartowych we Frankfurcie. Lata prac nad nowym modelem RSX zaowocowały stworzeniem pojazdu o doskonałych parametrach jazdy oraz najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Model dostępny w gdańskiej galerii handlowej posiada m.in. aż trzy poziomy prędkości oraz przycisk BOOST (analogiczny do systemu odzyskiwania energii kinetycznej, jaki stosowany jest w pojazdach Formuły 1). Prędkości uzyskiwane przez pojazd na najdłuższych prostych odcinkach toru przekraczają 60 km/h.

Oferta KartCenter w Galerii Morena skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do grup zorganizowanych. Dzięki przestrzennej sali recepcyjnej oraz sali konferencyjnej istnieje możliwość zorganizowania eventów firmowych oraz różnych wydarzeń okolicznościowych na terenie obiektu.

58 329 05 45 www.kartcenter.pl
strona www: web360.pl