Udogodnienia

Pojemny parking, miejsca do odpoczynku, taras czy strefa zabaw dla dzieci to tylko niektóre z udogodnień, które pozwolą Ci jeszcze lepiej cieszyć się wizytą w Galerii Morena.

Parking

Galeria Morena oferuje łącznie ponad 1200 bezpłatnych miejsc postojowych zlokalizowanych na parkingu naziemnym oraz dwupoziomowym parkingu podziemnym. Wjazd na parking naziemny znajduje się od strony ul. Schuberta, zaś wjazd na parkingi podziemne jest możliwy od ul. Rakoczego. Komunikację pomiędzy poziomami handlowymi a parkingami zapewniają chodniki oraz schody ruchome, a także panoramiczna winda osobowa, którą klienci mogą dostać się na pierwsze piętro do strefy food court z restauracjami i kawiarniami oraz strefy rekreacyjno-rozrywkowej z zielonym tarasem, kinem oraz placem zabaw dla dzieci.

Taras i miejsca odpoczynku

Taras widokowy zlokalizowany na 1 piętrze to wyjątkowe miejsce w galerii. Jest to strefa na świeżym powietrzu, gdzie można zjeść posiłek oraz odpocząć w otoczeniu zieleni. Najmłodsi znajdą tu miejsce do zabawy. O wydarzeniach organizowanych na tarasie czytaj w Aktualnościach.

Pokój rodzica

Pokój rodzica znajduje się na poziomie 1, w pobliżu toalet. Jest to miejsce, gdzie w komfortowym i przyjemnym otoczeniu można zająć się swoim maluchem. Pokój wyposażony jest w przewijak oraz fotel do karmienia.

Strefa interaktywna

Strefa interaktywna, znajdująca się na poziomie 0, to miejsce przeznaczone do relaksu i rozrywki. Nasi klienci znajdą tam nie tylko wygodne kanapy, ale także interaktywny stół z grami dla dzieci i dorosłych.

Stacja naprawy rowerów

Wychodząc na przeciw klientom, którzy przyjeżdżają do naszej galerii rowerem, zamontowaliśmy samoobsługową stację naprawy rowerów. Znajduje się ona w pobliżu parkingu rowerowego przy ulicy Schuberta. Jest to miejsce, gdzie każdy rowerzysta może usunąć drobne usterki.

Parkingi rowerowe

Parkingi rowerowe znajdują się w pobliżu wejść do galerii z parkingów podziemnych na poziomie -1 i -2 oraz na poziomie 0 od ulicy Schuberta i Rakoczego.
Są to miejsca w których bezpiecznie możesz zostawić swój rower i cieszyć się zakupami w galerii.

Ładowarki urządzeń mobilnych

W strefach relaksu na terenie całej galerii znajdują się bezpłatne ładowarki urządzeń mobilnych.

Bezpłatne Wi-Fi

Podczas zakupów czy spotkań w Galerii Morena nasi klienci mogą bez limitu korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi, która jest dostępna na terenie całego obiektu, także na tarasie rekreacyjnym.

Miejsca parkingowe dla rodzin

Miejsca parkingowe dla rodzin ułatwią wizytę w naszym centrum rodzinom z dziećmi. Miejsca te znajdują się na wszystkich poziomach parkingu, w pobliżu wejść do galerii.

Myjnia

Dla przyjeżdzających do galerii samochodem, na parkingu na poziomie -2, znajduje się myjnia ręczna. Zachęcamy do skorzystania z jej oferty.

Postój TAXI

Dla komfortu naszych klientów na parkingu przed galerią znajduje się postój TAXI.

Paczkomat

Paczkomat InPost znajduje się na zewnątrz Galerii, na parkingu przy wolnostojącym pawilonie handlowym.

Defibrylator

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, Galeria Morena została wyposażona w defibrylatory. Znajdują się one w widocznych i łatwo dostępnych miejscach (na poziomie 0 przy wejściu do hipermarketu oraz na poziomie 1 w pobliżu strefy restauracyjnej).

Sala konferencyjna

Zapraszamy do wynajmu sali konferencyjnej w Galerii Morena. Warunki i koszty wynajmu ustalane są indywidualnie na podstawie przesłanego zapytania.

Drukarka Zeccer

Na poziomie 0 Galerii Morena przy Cukierni Sowa znajduje się drukarka samoobsługowa. Urządzenie umożliwia druk kolorowy lub czarno/biały w formacie A4.

strona www: web360.pl