Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem w Galerii Morena

24 i 25 maja, Galeria Morena zaprasza na wyjątkowe spotkanie z popularną bajką Biedronka i Czarny Kot. W tych dniach, w godzinach 12.00 – 18.00 na młodszych Klientów centrum czekać będą atrakcje związane z popularną animacją.

W piątek i sobotę, 24 i 25 maja, Galeria Morena zaprasza do zabawy z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. W tych dnia, w godzinach 12.00 – 18.00 będzie można przenieść się do świata przygód Biedronki i Czarnego Kota.

Wśród zaplanowanych atrakcji będą:

  • Fotobudka 360 stopni, z której nagrany film będzie można otrzymać na telefon, lub zamieścić w swoich mediach społecznościowych.
  • Strefa foto, w której na fanów czekać będą bohaterowie bajki – przez 30 minut każdej godzin wydarzenia będzie można przyjść, przybić sobie z nimi piątkę i zrobić sobie selfie.
  • Labirynt parkour – śmiałkowie będą musieli pokonać tor przeszkód na paryskich dachach.
  • Strefa warsztatów kreatywnych, gdzie każdy będzie mógł zrobić swoją maskę super bohatera lub pokolorować rysunek wprost z kadrów animacji.

Na dzieci, które wezmą udział w aktywnościach i zbiorą wymaganą liczbę pieczątek czekać będą dyplomy i upominki.

Ci, którzy jeszcze szukają prezentów na Dzień Dziecka, inspirację znajdą w hipermarkecie Carrefour i sklepach: SMYK, Empik, Flying Tiger Copenhagen, Misie Pysie, H&M, Okaidi, Pepco, RTV Euro AGD, Tchibo. Drobne upominki i kosmetyki można znaleźć w InMedio, Douglas, Rossmann i Ziaja.

Na poczęstunek z tej okazji można wybrać się do Crazy Bubble, Cukierni Sowa, lodziarni Grycan, Piekarni Cukierni Szydłowski, Costa Coffee czy na naleśniki i kawę do Krespo.

Ci, którzy nabiorą większego apetytu mogą skorzystać z oferty restauracji Alanya Doner Kebap, Olimp, Pizza Hut, Saj-Gon, Subway, Sushi dla mnie czy Tommy’s Burger. Na dobrą zabawę zapraszają również: centrum rozrywki Bajkowy Labirynt, kino Cinema1 oraz tor kartingowy Kartcenter Gdańsk.

strona www: web360.pl