Szykuj się na Wielkanoc w Galerii Morena

sobota i niedziela, 23-24.03.2024

Galeria Morena zaprasza w weekend 23 i 24 marca na wielkanocne atrakcje – kreatywne warsztaty z Flying Tiger Copenhagen oraz akcję „wianki za paragon”.

Klienci, którzy robiąc przedświąteczna zakupy odwiedzą w weekend 23-24 marca Galerię Morena, mogą liczyć na wielkanocne atrakcje.

  • Sklep Flying Tiger Copenhagen zaprasza na wielkanocne warsztaty kreatywne. Spotkanie jest bezpłatne i nie obowiązują zapisy.
  • wszyscy, którzy w tych dniach zrobią zakupy w centrum mogą zarejestrować swoje paragony w punkcie akcji i odebrać wielkanocny wianek na stół. Warunkiem skorzystania z promocji jest wydanie co najmniej 300 złotych w hipermarkecie Carrefour lub salonie RTV Euro AGD, albo 200 złotych w innych sklepach Galerii. Kwota może być uzbierana na maksymalnie dwóch paragonach. Liczba nagród jest ograniczona. Szczegóły akcji w regulaminie dostępnym w dniach akcji na stoisku.

Ci, którzy wraz z nadejściem wiosny i zbliżającymi się świętami wielkanocnymi chcieliby zmienić aranżację w domu mogą ruszyć na łowy do salonów: DUKA, Flying Tiger Copenhagen, Home & You, JYSK, Komfort i Pepco.

strona www: web360.pl